26.06.2017

За відгуками відпочиваючих відпустка, проведена у Карпатських горах, залишається в пам’яті на решту життя. Ціни на відпочинок у Закарпатті зазвичай зберігаються на доступному рівні, а кількість вражень та емоцій, що туристи тут можуть отримати, щораз доповнюється та оновлюється. Тож, які є пропозиції і варіанти? Давайте порівняємо можливості і ціни на відпочинок у Закарпатті, що є актуальними у 2017 році.

Де в Закарпатті можна...

05.06.2017

Яка картина виникає перед Вашими очима, коли чуєте назву «Карпатські гори»? Певно, це синіючі гірські вершини десь на горизонті, відстань до яких густо вкрита правічними лісами? А як же дзвінкі струмочки, що потроху збираються в нестримні потоки? Водойми Закарпаття і Карпат є невід’ємною частиною всієї гірської системи. Тільки в Закарпатській області дослідники нарахували майже 10 тисяч великих і малих рік, струмків і потічків...

30.05.2017

Краса Закарпатського краю приваблює не лише українських відпочивальників, а й туристів з сусідніх та, навіть, віддалених країн. Незалежно від того, яку пору року ви оберете для своєї відпустки, подорожі Закарпаттям в будь-якому разі залишать по собі приємні та яскраві спогади. 

З чого почати подорожі Закарпаттям?

Закарпатська область безперечно є найбільш привабливим для туристів регіоном в нашій державі. Густа сітка туристичних...

13.05.2017

Мукачево у 2017 році мало чим відрізняється від того, яким це місто було двісті чи навіть триста років тому. Проте Мукачево залишається одним з найбільших культурних центрів України і щораз дивує навіть вибагливих відпочиваючих. Як саме? Читайте далі.

Екскурсійні тури в Мукачево у 2017 році – відкрий для себе місто по-новому!

Туристичні маршрути в Мукачево у 2017 році охоплюють не лише історичні пам’ятки в межах міста, а й навко...

28.04.2017

Село Синяк, що знаходиться у Мукачівському районі Закарпатської області, славиться цілющою силою лікувальних вод не лише на просторах України, а й далеко за її кордонами. Перші спомини про джерело з лікувальними властивостями на цій території датовані 18 століттям.

За розповідями місцевих жителів, вперше про силу Синявського джерела заговорили місцеві вівчарі. Вони помітили, що їхня худоба, яка тут випасалася, ніколи не хворіла...

20.04.2017

Критерії комфортного відпочинку кожен турист визначає для себе індивідуально. Тому ще на етапі планування майбутньої відпустки більшість українців детально вивчає пропозиції щодо умов розміщення у вподобаному готелі. Це є основою вдалого відпочинку. Тож давайте з’ясуємо, які умови проживання сьогодні мають садиби Закарпаття?

Готель домашнього типу – це як?


Розвиток готельного бізнесу в Україні призвів до появи великої кількості...

02.06.2016

Вже не за горами ті самі літні дні. Сонце починає пригрівати, і думки летять до радісної літньої відпустки. Як же провести літо так, щоб надовго його запам’ятати? Де відпочити і набратися нових сил і емоцій? Відпочинок в Закарпатті влітку – це те, що Ви шукаєте! Водна стихія, гори, озера, струмки, свіже повітря і неймовірні традиції та фестивалі – все це чекає Вас на Закарпатті!

Де вигідно розташуватися, приїхавши на відпочинок...

26.05.2016

Цілком очевидно, що, куди б Ви не відправилися відпочивати, витрат не уникнути. При цьому найбільш витратною виявляється оплата транспортних послуг та проживання. Вартість поїздки в Закарпаття буде залежати від дальності маршруту і виду транспорту – тут все просто і зрозуміло, але ось житло в Закарпаттям – це зовсім інша справа. Потрібно знати місця, де можна вигідно і з комфортом зняти житло в Закарпатті. Саме про таке місце...

03.05.2016

Район Мукачево дуже багатий на історичні визначні пам’ятки культури і архітектури, скільки різноманітних прикрас можна побачити в цій місцевості! Ось і кельти не змогли обійти стороною тутешні землі. В районі Мукачево знайдено найсхідніше з нині відомих поселень древніх кельтів в Європі. Містечко було розташоване на горі Ловачка.

Кожен десятий – кельт

Ця містична кров вільного народу тече в жилах практично кожного деся...

29.04.2016

Біля Мукачева існує невелика плантація чаю. Не тільки туристи, не всі місцеві жителі знають про неї. Унікальні чаї Закарпаття знаходяться на Червоній горі, в годині пішої ходи від села Лавки. Це не далеко від садиби Лісова Пісня. Розмістившись тут, Ви зможете домовитися про транспорт з господарями будинку і швидко дістатися до місця.

Залишки чайної плантації знаходяться в лісництві, під охороною багаторічних дере...

Please reload

Наша адреса

Закарпатська область,

Мукачевський район

с. Синяк, 69.

Зверніться до нас!

Тел.: +38 (096) 278-09-50

+38 (095) 099-37-82

Viber +38 (067) 856-77-22

© 2016 Садиба Лісова Пісня, Закарпаття, с.Синяк