+38 (096) 278-09-50
+38 (095) 099-37-82

ПРИРОДА ЗАКАРПАТТЯ

Природа Закарпаття сповнена чудес, кожен куточок цього краю наповнений своєю красою, і с. Синяк в Закарпатті не виняток!

Тут надзвичайно красиві ліси, в яких Ви знайдете безліч смачних, екологічно чистих ягід і грибів. Водоспади і озера не залишать байдужими навіть досвідчених туристів. Гірські хребти Закарпаття славляться своїми оздоровчими пішими екскурсіями.

с. Синяк в Закарпатті розташовується в кратері давно згаслого вулкану на висоті 500 м над рівнем моря. Вершини, що оточують котлован, становлять важливу частину гірського хребта Карпат. Найбільш популярне місце в околицях с. Синяк - це Обавський Камінь. Вас чекає неймовірне видовище, ніби сама природа створила для Вас оглядовий майданчик, на якому можна помилуватися незабутньою панорамою Карпат! Комари та комахи відсутні!

Сюди варто дістатися! Споглядати село Синяк в Закарпатті з цієї висоти зовсім дивно - на північному сході горизонт закриває двоголовий Стій, на півночі синіє пласка громада Полонини Рівної, на півдні простягається долина, а на сході сріблястою стрічкою в'ється в сторону Мукачева річка Латориця.


Саме ця річка як магніт притягує до себе рибалок. Для них це одна з найпривабливіших закарпатських річок. Таємниця в тому, що в її водах ловляться мало не всі види риб, які лише можна відшукати в Україні.

А ось ягоди і гриби на будь-який смак в с. Синяк в Закарпатті можна відшукати в густих лісах, розташованих на гірських схилах, що оточують село! Тут є і малина, і чорниця, і вішанки, і лисички, і ожина з чорницею, і безліч інших ласощів - тільки встигай збирати!

Для шанувальників лиж, сноубордів, санок і льодянок с. Синяк в Закарпатті - це просто знахідка. Поруч з садибою Лісова Пісня (всього в 600 метрах!) є гірськолижний спуск і два підйомника. Тут відпочинок на лижних трасах менш відомий, ніж в Драгобраті або Буковелі, але не менш привабливий для любителів.


Але головним «діамантом» місцевого краю, безперечно, є синяцькі лікувальні мінеральні води! Щорічно в с. Синяк в Закарпатті приїжджає безліч туристів, щоб оздоровитися ними і поправити своє здоров'я!


Приїжджайте і Ви в с. Синяк в Закарпаття в "Лісову Пісню"!
 

Наша адреса

Закарпатська область,

Мукачевський район

с. Синяк, 69.

Зверніться до нас!

Тел.: +38 (096) 278-09-50

+38 (095) 099-37-82

Viber +38 (067) 856-77-22

© 2016 Садиба Лісова Пісня, Закарпаття, с.Синяк