Відпочинок в Закарпатті: взимку або влітку?

Давно хотіли побувати на Закарпатті, але не знаєте, яку пору року краще обрати для такої подорожі? Відпочинок у Закарпатті взимку та відпочинок у Закарпатті влітку не втрачає своєї чарівності, адже кожен сезон має свій особливий шарм.

Зима-лето в Закарпатье

Ягідні походи і сині озера для літа

Відпочинок в Закарпатті влітку починається досить рано, завдяки унікальній природі Закарпаття. Перші по-справжньому теплі сонячні дні, коли можна ходити в одній футболці і шортах, – бувають вже на початку травня. Задушливої спеки, яка у багатьох городян асоціюється з літньою відпусткою, на відпочинку у Закарпатті не буває. Навіть якщо сонце припече – у повітрі буде панувати приємна температура, завдяки близькості лісів і великій кількості водойм

Водопад в Закарпатье

Вибрати відпочинок у Закарпатті влітку може той, хто любить пригоди, небайдужий до народного мистецтва і мріє познайомитися з надзвичайною кухнею. Відпочинок у Закарпатті влітку популярний, насамперед, своїми короткими подорожами у гори. Поблизу садиби Лісова пісня знаходиться кілька гірських піків.

Наприклад, вибравши відпочинок у Закарпатті влітку, можна відправитися на відому вершину Обавський камінь з незвичайними схилами, на яких Ви помітите сліди активності стародавнього вулкана (він діяв більше мільйона років тому). Підйом на гору – в міру пологий, по сухому ґрунту, без крутих перепадів. Навіть новачки, потрапивши на відпочинок у Закарпатті влітку, не втомляться в такій подорожі. Тим більше, що йти доведеться красивими буковими лісами, де панує особлива атмосфера нев’янучої краси та казки.

Потрапивши на відпочинок у Закарпатті влітку, Ви зможете відправитися в одно- або дводенний похід – підйом на гору Синяк. Туристичні оператори придумали дуже незвичайний літній маршрут – ягідний. Наприклад, під час плодоношення ожини, в серпні. Якщо Вам більше до смаку прогулянки в ліс на пару годинок – то відпочинок у Закарпатті влітку – це спеціальні короткі ягідні вилазки або ранкові походи за грибами.

Що за відпочинок у Закарпатті влітку без купання? Поблизу від садиби Лісова пісня є Синє озеро. Названо воно на честь кольору води, збагаченої сірководнем. Небагато с тих, хто приїжджає на відпочинок у Закарпатті влітку, знають, що сірководень в такій воді – не хімічного, а органічного походження (його виробляють автохтонні мікроби). Це не тільки блаженна прохолода, але й цілком цілеспрямоване омолодження клітин шкіри та підтримка нервової системи.

Крім озер, потрапивши на відпочинок у Закарпатті влітку, Ви зможете відвідати і струмки, часто з широкими руслами, що мають власні невеликі поріжки й водоспади, які шумлять так, що заглушають людську мову. Все це можна побачити, якщо приїхати на відпочинок у Закарпатті влітку.

Відпочинок у Закарпатті взимку: веселі спуски і секрети карпатських майстрів

Відпочинок у Закарпатті взимку рекомендується тим, хто любить українські традиції і хоче побачити їх в непідробному колориті. Приїхавши на відпочинок у Закарпатті взимку, Ви побачите справжні Різдвяні вертепи – в них бере участь все село, кожен прагне додати в казкове дійство родзинку. Тому відпочинок у Закарпатті взимку сповнений святкувань у гоголівському дусі – з нарядами, піснями, вечорницями, частуваннями, а головне – з радістю від усього серця. Безумовно, відпочинок у Закарпатті взимку – це можливість недорого, але якісно покататися на лижах і санчатах.

Зимние промыслы на Закарпатье

Любите гарні речі і народні традиції? Приїхавши на відпочинок у Закарпатті взимку, Ви зможете насолодитися і тим, і тим. Всі теплі речі, зроблені майстрами, Ви зможете придбати, приїхавши на відпочинок у Закарпатті взимку, і відправившись на ярмарки, або просто купивши з рук. Зверніть увагу на закарпатські пояси, светри, шкарпетки, жилети, шапки і навіть шуби з теплої овчини. М’яким і легким виробам зносу немає, а зроблені вони зі справжньою любов’ю!

Гуцульська кухня: свято цілий рік

Гурманам припадуть до смаку гуцульські страви: наваристий куліш, рибні та грибні юшки, книші, голубці з картоплею і шкварками … Приїхавши на відпочинок у Закарпатті влітку, ви вдосталь наїстеся смакоти з грибів – смажені білі в сметані, вимочені в солоному відварі грузді та інші делікатеси.

Еда Закарпатья

Відпочинок у Закарпатті взимку порадує Вас м’ясними стравами. Гуцульські ковбаси, борщі з бужениною, бануш з кукурудзяної муки і салом, росівніца з квашеної капусти і відвареного м’яса, баранина в кукурудзяній каші – це все хіти місцевої кухні.

Бограч

Відпочинок в Закарпатті взимку – це час вина. До речі, сири – така ж визначна пам’ятка, як і місцеві гриби чи ягоди. Їх Ви знайдете, приїхавши на відпочинок у Закарпатті взимку. Сирному промислу в цих краях вже не одна сотня років, а старовинні рецепти все ще зберігають багато господарів в секреті.

Не залежно від того, віддаєте Ви перевагу відпочинок у Закарпатті взимку або ж оберете відпочинок у Закарпатті влітку, садиба Лісова пісня буде радо чекати Вас цілий рік!

#відпочиноквлітку #відпочиноквзимку #українською

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square