Теплі джерела Закарпаття

Дивовижний парадокс природи – теплі джерела, які завжди тримають одну й ту ж температуру і взимку, і влітку! Як так виходить? Де розташовується ця краса? Зараз ми разом з Вами вирушимо в захоплюючу подорож з садиби Лісова Пісня до найпопулярніших і відомих теплих купалень Закарпаття. На відео Ви побачите термальні води Берегово та термальний басейн Косино.

Термальні джерела Закарпаття

Тепле джерело – це родник, з якого б’є вода, температура якої, як правило, вище 20 градусів. Свій початок таке джерело бере глибоко під землею. По дорозі на поверхню вода проходить різноманітні верстви геологічних порід, з яких вона і збагачується корисними мінералами. Ось чому термальні води Берегово та термальний басейн Косино славляться своїми цілющими властивостями!

Термальні води Берегово

Берегово

Тут навіть час біжить інакше!

Термальні води Берегово розмістилися в невеликому місті, розташованому всього в 5 км від кордону з Угорщиною. Саме тому всі вулиці, магазини, кафе мають вивіски двома мовами! І люди тут живуть за іншим часом, відмінним від усієї України – за середньоєвропейським, а це мінус 1:00 від українського! Ось у яких чудових краях розташовуються термальні води Берегово з кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвою водою з високою мінералізацією! А простіше кажучи, дуже корисні і багаті на мінерали термальні води Берегово з температурою 30-35 градусів! Хоча спочатку, при добуванні води зі свердловини глибиною в 1,5 км, її температура становить всі 50! Тому занурюватися в термальні води Берегово можна не більше ніж на 2 години на добу, щоб не було високого навантаження на серце! Так що не зловживайте – Ви ж приїхали сюди оздоровитися!

Крім іншого, термальні води Берегово розташовані під відкритим небом, і в зимовий час Ви зможете побачити над ними пар – приголомшливе видовище! Але якщо Ви боїтеся подібних перепадів температури, Ви можете відвідати зручні термальні води Берегово, розташовані під дахом. Термальні води Берегово для дітей – це окремий рай. Тут обладнані спеціальні дитячі купальні, щоб дітям було комфортніше, безпечніше і веселіше!

Термальні джерела

Чудодійна вода

Цілющі термальні води Берегово володіють відмінною бактерицидну дєю, благотворно впливають на нервову систему, підвищують імунітет і загальний стан здоров’я, але крім іншого, термальні води Берегово також лікують захворювання серця, судин, милиарної і нервової системи, опорно-рухової функції (остеохондроз, артрит, артроз, наслідки переломів суглобів, хвороби тканин суглобів).

Такими унікальними властивостями володіють всього кілька джерел, схожих за складом на термальні води Берегово. І вони знаходяться на Сахаліні, в Новій Зеландії та Ісландії. Витратьте всього пару годин часу і відвідайте українські, рідні термальні води Берегово, а що там подивитися і куди сходити дізнайтеся з відео! Це і соляні шахти, корисні для дихальних шляхів, і винні льохи з дивовижною історією, і можливістю дегустації, і ковзанка під відкритим небом, і затишні маленькі кафе …

Термальний басейн Косино

Косино

Життя біля кордону

В одному невеликому селищі дуже тихо і малолюдно, але кожен рік популярність цього місця росте не по днях, а по годинах! А все тому, що в тутешніх місцях знаходиться термальний басейн Косино, який має всього один аналог у світі, розташований в Угорщині.

А між тим, до Угорщини тут рукою подати! Прямо в самому селі розташований пункт перетину кордону. Тому тут Ви з великою ймовірністю почуєте закордонні мови … Та й назви кафе і магазинів, часто будуть іноземною. І, що найдивніше, розплатитися в них Ви зможете як гривнями, так і угорської валютою. Так що, побувавши тут, прихопіть собі зі здачі іноземного “п’ятачка”.

Термальний басейн Косино – це тепла казка

Безумовно, головна визначна пам’ятка тутешніх місць – це термальний басейн Косино з хлоридно-натрієвими водами, середньої мінералізації. Температура яких на виході зі свердловини колосально висока, і становить 60-80 градусів Цельсія! Але сам термальний басейн Косино на порядок прохолодніше через охолодження – 38-40 градусів.Тим не менш, будьте обережні! Термальний басейн Косино дуже гарячий, не варто перебувати в ньому більше 15 хвилин.

І так, термальний басейн Косино – це цілий комплекс, що складається з 5 купалень-джакузі і центрального фонтану з величезним 16 метровим Золотим краном здоров’я. Цей кран ніби висить в повітрі, а з нього тече вода в термальний басейн Косино. Дивовижне видовище, подібного якому в Україні немає!

Кран здоров'я Косино

Потрапивши сюди, Ви, як ніби, опинитеся в казці – перед Вами постануть купальні з фонтанами у формі келиха пива, пляшки вина, чашки кави, і навіть фляги полинкі. Оригінально!

Термальний басейн Косино цілюще впливає на захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової системи, наслідки травм кісток і м’язів. Допомагає також термальний басейн Косино і з шкірними захворюваннями, виводить камені з нирок! Єдине, купальник після таких процедур може забруднитися і не відіпратися, оскільки термальний басейн Косино має специфічний колір води.

Крім іншого, тут є комплекс лазень і саун: є і евкаліптова, і трав’яна, і соляна, і безліч іншого! Відвідайте термальний басейн Косино і відчуйте, як непомітно тут летить час.

Ви можете бюджетно і з користю відпочити, не виїжджаючи з країни, відвідавши термальний басейн Косино та термальні води Берегово! Розмістившись в садибі Лісова Пісня, Ви здивуєтеся доступністю цін і комфортністю умов розміщення. При цьому термальний басейн Косино, а поруч з ним і термальні води Берегово, знаходяться зовсім недалеко – всього в пару годинах їзди!

#лікуваннявЗакарпатті #українською

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square