Що подивитися в Закарпатті навесні

В Закарпатті навесні повно особливої ​​чарівності. На травневі свята тут все овіяне красою і дивами. Природа огортає туристів своєю первозданністю, облагороджує їх красою, надихає свіжістю. Неможливо відвести погляд … Саме в Закарпатті навесні якось по-особливому дихається: повітря наповнюється запахами, розквітають квіти і дерева, зеленіє трава, пробуджуються звірі і комахи … Обов’язково відвідайте Закарпаття навесні!

У цій статті ми підібрали для Вас два незабутніх маршрута по природним пам’яткам. Обидва вони розглянуті щодо садиби Лісова Пісня: щоб було зручно добиратися, цікаво вивчати і близько їхати.

Закарпаття навесні особливо привабливе саме своєю природою. Про архітектурні визначні пам’ятки ми вже говорили, тому в даній статті Ви дізнаєтеся більше про водну стихію даного краю – те Закарпаття навесні, яке особливо привабливо в цю пору року.

Направо підеш …

Якщо виїхати з Лісової Пісні і повернути праворуч, то Ви потрапите в захоплюючу подорож по озерах і паркам, а в кінці отримаєте джек-пот у вигляді термальних ванн.

Першим Вас очікує дендрологічний парк в с. Березинка. Закарпаття навесні буяє фарбами і саме тут Ви зможете ними помилуватися, а заодно і ознайомитися з таємницями природи практично всіх континентів. В даному парку знаходиться понад 320 порід екзотичних дерев і чагарників фактично з усіх частин світу, крім Антарктиди. Це захоплююча подорож об’єднає Вас з природою, дозволить перетнути кордони і континенти. У цьому місці Закарпаття навесні здивує Вас своєю різноманітністю й унікальністю.

Далі за маршрутом Вас чекатимуть сюрпризи в селі Дідове. Тут Закарпаття навесні зустріне Вас веселощами і пустощами. Приголомшливе місце для відпочинку як для дружної гучної компанії, так і для тісного сімейного колективу. В Дідове знаходиться невелике озеро, поруч з яким розташована маса атракціонів як для дорослих, так і для дітей. Приголомшливе місце щоб розвіятися і освіжитися – заїжджайте, не пошкодуєте. Адже далі Вас буде чекає дуже тепле місце.

Останнім на Вашому шляху зустрітися селище Косино. Саме тут Закарпаттія навесні побалує Вас теплими ваннами. Рекомендуємо Вам почати даний маршрут вранці, щоб, потрапивши в Косино, у вас був час поніжитися в термальних водах.

У Косино знаходиться один з основних теплих джерел Закарпаття. Температура води, що виходить з нього, 60 градусів! Але в басейн вода надходить уже охолодженою до 38. До речі, в даному центрі Ви зможете весело провести час в Закарпатті навесні і в лазні, і в сауні, і в соляних кімнатах. Цікаво і з користю для здоров’я!

Наліво підеш …

Виїхавши з Лісової Пісні і повернувши наліво, Ви запам’ятаєте вируюче і гучне Закарпаття навесні. Даний маршрут проведе Вас по найвідомішим водоспадам цього краю.

Водоспад Шипот є однією з візитних карток Закарпаття, він спадає з 15-метрової висоти. Саме в весняний період він максимально демонструє свою велич і могутність! У цей час із-за талих вод водоспад стає максимально буйним і спадає могутнім потоком по скельному каскаду! Недалеко від водоспаду знаходиться один з найтриваліших підйомників – 1500м. Щорічно водоспад Шипот відвідує маса туристів, не пропустіть і Ви це видовище!

Наступна точка Вашої подорожі пролягає через водоспад Воєводин, який розташовується в 12 км від села Тур’я Поляна. Це не просто цікаве місце, яке варто відвідати в Закарпатті навесні, це унікальний гідрологічний пам’ятник природи, що утворився внаслідок землетрусу. Тут з 24-метрової висоти двома потужними потоками спадає в утворене внизу озеро річка Воєводін. Запаморочливий вид!

Третім і останнім в даному турі водоспадом є Давир або Червоний Партизан. Історія його назви покрита таємницями, достовірно невідомо звідки вона пішла. Але незважаючи на це, Давир є одним з 10 найбільш пам’ятних водоспадів Закарпаття. Водоспад утворює невелике прохолодне озеро у свого підніжжя. Не кожен сміливець зважитися тут скупатися! Давир заворожує своєю красою, чистотою і невинністю. Це найбільш мальовничий водоспад в Лумшорах.

Закарпаття навесні повно сюрпризів – приїжджайте і перевірте самі! А про комфорт Вашого відпочинку подбає садиба Лісова Пісня: якісне розміщення за доступними цінами!

#відпочинокнавесні #розваги #українською

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square