Відпочинок в Закарпатті навесні 2016: огляд заходів

Ми підібрали для Вас один з найбільш захоплюючих туристичних маршрутів для того, щоб провести відпочинку в Закарпатті навесні. Виїхавши з садиби Лісова Пісня, за день Ви зможете відвідати і найголовнішу родзинку відпочинку в Закарпатті навесні, і побувати на фестивалалях , і в дегустаційних залах , і в старовинних замках.

Весна асоціюється з розквітом, пробудженням і цвітінням. Безумовно, природа в цей момент безмірно прекрасна, невинно чиста і чарівна. Відправившись на відпочинок в Закарпатті навесні, Ви вдосталь насолодитеся місцевими лісами, горами, озерами і водоспадами. В окрузі садиби природних пам’яток вдосталь! Детальніше дізнатися про особливості відпочинку в Закарпатті навесні Ви можете в статті «Відпочинок в Закарпатті в міжсезоння». А тут і зараз ми запропонуємо Вам захоплюючий туристичний маршрут тими місцями, які найцікавіше відвідати, приїхавши на відпочинок в Закарпатті навесні.

Швидше за все, Ви прийняли рішення відправитися на відпочинок в Закарпатті навесні не спроста … Адже саме в цей час розквітає одне з 7 чудес Закарпатської області – Долина Нарцисів! І саме до неї ми з Вами і вирушемо, по дорозі відвідавши масу цікавих і захоплюючих місць! Поїхали …

Якщо Ви приїхали на автомобілі, то Вам буде, де його залишити на ніч у садибі Лисова Пісня, а вранці вирушити в дорогу. Якщо ж Ви вирушили на відпочинок в Закарпатті навесні без транспортного засобу, радимо Вам скористатися послугою і замовити машину у господарів будинку, або ж дізнатися про можливості оренди автомобіля. Це допоможе скоротити час на дорогу.

Винне місто

Виїхавши з садиби Лісова Пісня назустріч пригодам, пропонуємо Вам відвідати по дорозі місто Виноградів. Чому так? Що Ви будете там робити? А Ви любите історію? А вино?

У Виноградові розташований один з найцікавіших винних заводів Закарпаття. Він був заснований в 1972 році шляхом вирубки в формі підкови, протяжністю 350м, льохи в схилах Чорної гори. У дубових бочках, при температурі 11-14 градусів тут може зберігатися до 720 тисяч літрів вина сортів «Ізабелла», «Леанка королівська», «Мюллер Тургау», «Степняк» і «Совіньон». Придбавши один з них, Ви з вдячністю будете згадувати свій відпочинок в Закарпатті навесні, коли опинитесь вдома.

У травні Виноградов стає значно привабливішим – рішення провести відпочинок в Закарпатті навесні Вас не підведе. Саме в травні тут проходить фестиваль виноградарів і виноробів «Угочанська лоза». Збагатіть свій відпочинок в Закарпатті навесні враженнями – загляньте на вогник. Тут Ви зможете продегустувати різні вина і місцевого, і закордонного виробництва, спробувати закарпатські «смаколики», і потрапити на театралізоване шоу та взяти участь у конкурсах.

Приїхавши на відпочинок в Закарпатті навесні і потрапивши в Виноградов на фестиваль, обов’язково відвідайте виставку «Сільські дворики», яка буде розташована в парку біля місцевого пам’ятника палацової архітектури Підкарпатської Русі – палацу Перені. Якраз і на палац подивіться, і по парку прогуляєтеся. На виставці Ви зможете дізнатися звичаї місцевих жителів, символіку та історію міста. Відпочинок в Закарпатті навесні якраз підходить для неспішних піших прогулянок: і не жарко, і не холодно, і натовп туристів не заважає!

По дорозі Ви також можете відвідати Національний природний парк «Зачарований край» – це 6 101 гектар безкрайнього лісу, незайманих скель і захоплюючих пейзажів. Відпочинок в Закарпатті навесні сприяє єднанню з природою.

Пункт призначення – Хуст

Відпочинок в Закарпатті навесні не може обійтися без відвідування міста Хуст, саме тут знаходиться знаменитий Хустський замком і, звичайно ж, Долина Нарцисів.

Прийнято вважати, що місто Хуст почало своє існування з моменту заснування тут фортеці, але насправді поселення в цих місцях було і до того. А оскільки історичних даних про назву міста немає, місцеві жителі придумали легенду, за якою чорт саме в цих місцях хотів вийти з пекла, але застряг, прищемивши хвіст. І так голосно і жалібно кричав «Ой мій хуст, хуст, хуст» що і місто почали називати не інакше як Хуст …

Незламна

Що стосується Хустського замку, то цю твердиню споруджували цілих 100 років! Продумано було все до дрібниць, оскільки вона повинна була бути неприступною оборонної фортецею, яка б охороняла стратегічно важливі шляхи. Цими землями проходив соляний шлях – транспортували сіль із Солотвино. А в Хусті було стратегічне місце цього шляху, та й і охороняти кордони було потрібно!

Об Хустський замок зламали зуби і татарська орда хана Гірея, і турецьке військо. В його стінах збирався домогтися незалежності повстанський руху куруців. І домоглися б, і вистояли б, якби не зрада. Але як же така тактично продумана, недоторкана твердиня впала, залишивши після себе одні руїни? Це дуже цікавий збіг обставин. У 1766 році під час жахливої ​​грози в будівлю тричі потрапила блискавка! Останній раз саме в порохову вежу. Руйнування були катастрофічними, загинуло багато людей. Відновлювати фортецю було марно, гарнізон перевели в Мукачево. Відпочинок в Закарпатті навесні може бути корисним – сходіть на екскурсію до замку і дізнайтеся масу подробиць життя цього дивного, незалежного краю.

Чудо світу

Недалеко від Хуста, в 5 км, знаходиться село Кіреші, біля якого і розташовується Долина Нарцисів! Ось воно місце, яке вабить туристів, які приїхали на відпочинок в Закарпатті навесні! Саме навесні, а точніше в травні (іноді навіть раніше, все залежить від погоди) поле біля села перетворюється в білий килим – дивишся на нього, і світ завмирає! Це єдине місце, де нарциси ростуть у природі на висоті 180 метрів над рівнем моря. Зазвичай подібні долини можна зустріти на висотах 1000-2000 в Альпах, на Балканах і в Південних Карпатах.

Далі в дорогу

З цього місця Ви можете вибрати кілька варіантів, як спланувати відпочинок в Закарпатті навесні. Безумовно радимо Вам продовжити свій відпочинок в Закарпатті навесні подальшою подорожжю в Солотвино – соляне місто. Тут добувається сіль, розміщується оздоровчий санаторій, цілюще соляне озеро і соляні шахти. В яких можна не тільки взяти екскурсію і дізнатися історію їх виникнення, а й пройти лікувальні процедури.

Але також, Ви зможете відправитися після Хуста до Синевиру. Це буде зручно зробити, оскільки природний парк «Синевир» лежить якраз по шляху повернення в садибу Лисова Пісня. Але ми пропонуємо Вам відпочинок в Закарпатті навесні розділити на кілька екскурсійних днів і Синевиру виділити окремий. Оскільки в цих місцях є маса всього цікавого, що ні обійдеш за одну годину.

Фестивалі

Відпочинок в Закарпатті навесні буде неповним, якщо Ви не відвідаєте теплі джерела Закарпаття, а по дорозі до них – Мукачево! Весь цей шлях з Садиби Лисова Пісня до термальних джерел, через Мукачево займе всього 1.5 години. Саме навесні Мукачево святкує день міста з танцями і веселощами, з частуваннями та іграми. В травні в с. Косонь проходить фестиваль бограча з дегустацією закарпатських страв, а в березні Ви можете потрапити на фестиваль вина у Береговому! Так само радемо Вам відвідати і інші фестивалі Закарпаття! У весняний час їх досить багато! Чудовий привід відправитися на відпочинок в Закарпатті навесні – відвідування дня сакури і еротичного арт-фестивалю “Березневі коти” в Ужгороді!

Цікаво проведіть відпочинок в Закарпатті навесні! А про комфортне розміщення за доступними цінами подбє садиба Лісова Пісня!

#відпочинокнавесні

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square