Ми знаємо найцікавіші місця в Закарпатті

Курорти Закарпаття щорічно збирають масу туристів. Ці місця овіяні увагою, вони мають шалену популярність як в Україні, так і за її межами. Але що ж приховують в собі курорти Закарпаття, які там є особливості, і в чому полягає їх унікальність?

Курорти Закарпаття для заспокоєння

В Ужгородський кафедральний собор можна приходити з різними цілями і планами, але, не залежно выд них, романтичніше і зручніше всього відправитися в ці місця вночі, коли тінь таїнства впадє на стіни собору, коли натовпи туристів не заважатимуть умиротворенному знайомству з головним греко-католицьким храмом Ужгорода. Такі курорти Закарпаття призначені для заспокоєння. Тут раніше збиралися Мукачівські єпископи, і в честь покровительки греко-католицької єпархії Марії Терезії звели навпроти собору величний пам’ятник даної австрійської імператриці. Ця непохитна, прекрасна жінка, навіть по закінченню стількох років, спостерігає за собором зі свого постаменту, розташованого навпроти храму.

Курорти Закарпаття можуть похвалитися ще одним умиротвореним місцем – замком любові. Де ще можна зустріти історію кохання, яка йде рука об руку з лицарськими дуелями? Курорти Закарпаття поєднують в собі все найпрекрасніше і непорівнянне. Замок Сент-Міклош або ж Чинадіївський замок зберігає в собі таємниці любовної історії княгині Ілони Зріні та глави угорського визвольного руху – графа Імре Текелі. Саме такі курорти Закарпаття притягують закохані пари. У замку проводять виїзні церемонії одруження, а за стінами фортеці б’ються лицарі: беруть участь в турнірах і демонструють свою майстерність.

На сьогоднішній день ці курорти Закарпаття відкриті для відвідувачів, і радісно чекають гостей щоб розповісти їм свої таємниці.

Курорти Закарпаття для живота

Набридли звичайні, всіма відомі курорти Закарпаття? Мрієте відвідати родзинку цього краю, заглянути в повсякденні справи звичайних людей? Корчма-музей «Деца у нотаря» чекає Вас … Вже навіть сама назва налаштовує на унікальність і не стандартність даного місця. Що воно значить? У перекладі «Деця у нотаря» звучить як «сто грамів у нотаріуса». Ось тобі і курорти Закарпаття!

Даний заклад розміщується в будинку, в якому в 1940 році дійсно проживав нотаріус. Повеселіться Ви тут від душі і, при цьому, голодними не підете. Кожна дрібниця продумана: інтер’єр складений господарем закладу, який є місцевим істориком, сатириком і карикатуристом. Думаємо, що Ви і самі вже здогадалися, що курорти Закарпаття, у яких такі неординарні господарі, не можуть бути повсякденними … Ви почнете дивуватися вже з самого порога: велика кількість незвичайних написів, табличок, оголошень, деталей – все це створить атмосферу свята. В меню назви страв написані на місцевому діалекті, тому робити замовлення буде весело і приємно.

Курорти Закарпаття для хмільних вечорів

Раніше ми говорили про те, що існують курорти Закарпатті, в яких підтримують і відроджують кельтську культуру. Саме зусилля небайдужих людей дозволяє створити такі курорти Закарпаття, які просувають кельтську історію і культуру. Одним з таких дивовижних місць є Кельтський двір – це дегустаційний зал, розташований в підвальному приміщенні. Тут Ви зможете покуштувати різні види алкоголю за старовинними кельтськими рецептами: настойки з сливи, кедра, черешні, хурми; домашні елі: імбирний, кельтський, кукурудзяний; сидр, вермут, джин, шнапс – і все це домашнього приготування! Привабливі і ексклюзивні курорти Закарпаття чекають на Вас!

Винний дворик, майстерно приготоване вино різних сортів, впевненість в якості продукту – це невід’ємна частина винної дегустації в підвалі сім’ї Шош. Курорти Закарпаття, пов’язані з винними дегустаціями, завжди відрізняються особливою довірою туристів до виноробів. А в підвалі сім’ї Шош гості зможуть скуштувати і випробувати більше 20 видів місцевих вин власного виробництва. У їх виготовленні беруть участь всі члени сім’ї Шош. Дегустацію проводить досвідчений сомельє з Лицарського Ордена, який навчає всіх деталей, розповідає, як правильно тримати келих, як розподіляти смак і з якими стравами найкраще поєднувати різні сорти вин. До речі, в якості закусок будуть представлені сири, горішки, пикніца, ропи та погача.

Курорти Закарпаття різноманітні і багатогранні – кожен турист зможе знайти в них щось для себе! А для того щоб відвідування курортів Закарпаття було комфортним, необхідно вдало підібрати місце для проживання. Садиба Лисова Пісня є готелем домашнього типу, який розташовується в селі Синяк Мукачівського району. Доступні ціни та комфортні умови розміщення прикрасять Ваш відпочинок.

#розваги

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square