Де відпочити в Закарпатті?

Ви вже визначилися, як бажаєте провести відпочинок, спланували подорож та розваги? Залишається тільки одне питання – де оселитися? Ми розглянули найпопулярніші варіанти розміщення.

Проживание в Закарпатье

Довгоочікувана відпустка планується завчасно і відповідально. Визначившись з напрямком і місцем, починається найважливіша частина – вирішити, де ж оселитися. Тут перед нами відкриваються величезні можливості.

У Закарпатті є маса варіантів проживання: квартири в містах, міські готелі або хостели, оренда кімнат, профілакторії чи санаторії Закарпаття, приватний сектор Закарпаття або заміські міні-готелі. Велика різноманітність, тому шукати відповідне житло для себе можна довго. Але сьогодні ми з Вами розглянемо варіанти, можливі при виборі відпочинку за містом. Найчастіше це санаторії Закарпаття, приватний сектор Закарпаття та міні-готелі.

Санаторії Закарпаття

Санатории Закарпатья

Санаторії Закарпаття, в більшості своїй, були створені ще за часів СРСР. Деякі з них розміщувались в нових, спеціально побудованих для цих цілей будівлях, частина ж розташувалась в старовинних стінах колишніх садиб. Якісь санаторії Закарпаття піддалися капітальному євро ремонту, в інших же був виконаний тільки косметичний, але їх суть і призначення, на сьогоднішній день, не змінилася і залишається такою ж. Санаторії Закарпаття надають, в першу чергу, оздоровлення!

Так що найголовнішим плюсом при заселенні в санаторії Закарпаття є можливість поєднати в одній путівці і лікування, і проживання. Безумовно, крім цього, існує і ряд інших переваг, таких як-от: прибирання номерів, зміна постільної білизни і надання харчування.

Поряд з головним плюсом, існує і основний недолік – це дуже високі ціни на путівки в санаторії Закарпаття. Крім цього, по гаманцю так само б’є і харчування, оскільки найчастіше Вам надається вибір між придбанням тільки сніданку або повного пансіону. Та й розмір порції теж не варіюється.

От і виходить, що санаторії Закарпаття – дороге, не завжди вигідне задоволення.

Приватний сектор Закарпаття

Приватний сектор Закарпаття теж дуже популярний. Тільки вже з інших причин. Найчастіше приватний сектор Закарпаття – це бюджетний відпочинок, і він обходитися набагато дешевше того ж відпочинку в санаторії Закарпаття. Так що, якщо говорити про головний плюс, то безумовно приватний сектор Закарпаття радує ціною!

Але при цьому приватний сектор Закарпаття, не завжди зручно розташований. Як правило, він знаходитися в селах, або ж хуторах, а трансфер може не надаватися. І умови розміщення різняться: від невеликих нових будиночків «під ключ» і до крихітних неопалюваних прибудов зі зручностями на вулиці. Від усіх цих моментів залежить і оплата. Приватний сектор Закарпаття має мінуси. До них можна віднести і нестандартне меблювання, і той факт, що приватний сектор Закарпаття передбачає самообслуговування. Вам потрібно буде самостійно дотримуватися порядку і підтримувати чистоту. Приватний сектор Закарпаття ще й не вирішує питання з харчуванням. Це додатковий час і труднощі.

Для того щоб обрати вигідний варіант, Вам доведеться переглянути не один приватний сектор Закарпаття, зібрати якомога більше інформації і порівняти відповідність ціни і якості. Це дуже трудомісткий процес, з яким далеко не завжди хочеться зв’язуватися.

Міні-готелі

Мини-отели Закарпатья

От і виходить, що і приватний сектор Закарпаття теж не оптимальний варіант. Хочеться підібрати якийсь компроміс, щоб і не дорого, і зручно.

Міні-готелі Закарпаття поєднують в собі дані побажання. Це вже і не приватний сектор Закарпаття, але все так само радує своєю вартістю, в яку, між іншим, входить і прибирання номерів, і підтримання чистоти, і зміна білизни, і розваги, розташовані на території, та інші послуги.

З іншого боку, міні-готелі, це не зовсім санаторії Закарпаття, хоч вони і мають схожості. Номери зручно облаштовані, мають окремий санвузол та душ. Безумовно, і в міні-готелі, і в санаторії Закарпаття однаково гарний сервіс, що забезпечує комфортне розміщення. Але при цьому ціни в міні-готелі нижче через те, що на проживання не впливає близькість лікувальних процедур.

До одного з таких готелів домашнього типу відноситься садиба Лісова пісня. Поряд з усіма плюсами міні-готелів садиба має ще дві переваги – це розташування та харчування. Вона знаходитися всього в 400м від профільного санаторію, в якому проходить оздоровлення та лікування. Це не велика відстань до процедур, а от ціни вже значно нижче! Що до харчування. Ви можете готувати самі на спеціально обладнаній кухні і зберігати свої продукти в холодильнику, розташованому в кожному номері. Є можливість замовляти харчування, причому різного об’єму (ви можете купувати півпорції) і комбінації (можна купити окремо тільки сніданок та тільки обід). Подача блюд не прив’язана до часу: Ви зможете поїсти в будь-який момент!

І найважливіше, що якість відпочинку в садибі Лісова пісня набагато вище, ніж ціни!

#житловЗакарпатті #українською

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square