Цілюще Закарпаття: лікувальні води села Синяк

Село Синяк, що знаходиться у Мукачівському районі Закарпатської області, славиться цілющою силою лікувальних вод не лише на просторах України, а й далеко за її кордонами. Перші спомини про джерело з лікувальними властивостями на цій території датовані 18 століттям.

Цілющі лікувальні води в Закарпатті-

За розповідями місцевих жителів, вперше про силу Синявського джерела заговорили місцеві вівчарі. Вони помітили, що їхня худоба, яка тут випасалася, ніколи не хворіла і добре розвивалася. А вже зовсім скоро чутки про «божественну» воду розійшлися по обидва боки Карпатських гір, і звідусіль сюди почали сходитися люди.

Так почалася історія лікування в Закарпатті мінеральними водами з Синявського джерела. Його назва виникла від синюватого кольору джерельної води. В короткий термін тут почалося зведення купелей для лікування в Закарпатті хворих за допомогою мінеральних ван. Потім стали зводити дерев’яні будиночки для розміщення приїжджих сюди людей, а у ХХ столітті тут постав повноцінний лікувально-оздоровлювальний заклад – санаторій «Синяк». Добра слава лікування в Закарпатті безперестану ширилася Україною та Європою.

Лікувальні властивості Синявського джерела

Синявська джерельна вода за своїм складом є сірководневою. Вона допомагає пришвидшити кровообіг в глибоких тканинах тіла, зняти м’язові спазми, поліпшити функції серця та знизити артеріальний тиск. Таким чином, лікування в Закарпатті дає позитивний ефект при захворюваннях нервової, серцево-судинної та опорно-рухової систем людського організму. Також варто відзначити антиоксидантну дію цієї води, яка використовується при лікуванні уражень печінки та профілактики отруєнь важкими металами.

Лікувння в Закарпатті, лікувальні води - село Синяк

Лікування в Закарпатті: що лікують? • Проблеми з органами травлення (гастрит, холецистит, панкреатит, дискінезія). • Хвороби сечостатевої системи (діатез, простатит, безпліддя). • Порушення ендокринної системи (цукровий діабет). • Захворювання шкіряних покривів (дерматити, себорея, псоріаз, нейродерміт). • Проблеми кістко-м’язової системи (артрит, остеохондроз, спондильоз, хвороба Бехтерєва). • Порушення в роботі серцево-судинної системи (гіпертонія, варикоз, тромбофлебіт).

Таким чином, лікування в Закарпатті сприяє комплексному оздоровленню людини, тому рекомендовано не лише за наявності якогось із перелічених вище захворювань, а й для їх профілактики, зміцнення усіх систем організму. Проте, перш ніж збиратися на лікування в Закарпатті, варто упевнитися у відсутності наступних протипоказань: онкологічні, венеричні та інфекційні захворювання, загострення хронічних хвороб, активна форма туберкульозу.

Цілющі води Закарпаття - село Синяк

Де зупинитися для якісного лікування в Закарпатті?

Лікування в Закарпатті – це не лише відпочинок для тіла, а й повноцінна душевна релаксація. До послуг відпочиваючих тендітна й велична краса Карпатських гір, нестримний та чаруючий око плин гірської річки, одурманююче свіже повітря у самому лоні дикої, живої природи.

Туристи, які хочуть за невеликий кошт відчути на собі справжнє карпатське життя, обирають відпочинок та лікування в Закарпатті у приватних садибах селища Синяк. Бо ж хто, як не місцеві жителі цього поселення, можуть зустріти гостей привітною посмішкою, провести прихованими від загального огляду стежками, розказати місцеві байки та легенди?

Лікування в Закарпатті - село Синяк

Для бажаючих поєднати лікування в Закарпатті з цікавим дозвіллям радо відчиняє свої двері приватна садиба «Лісова пісня». Тут можливий відпочинок у будь-яку пору року та на будь-який смак: катання на санчатах, сноубордах та лижах взимку; екскурсії до монастирів, замків, термальних джерел в теплу пору року. А ще – прогулянки лісом, збирання сезонних ягід та лікарських трав.

Лишень закрийте очі, вдихніть на повні груди цілюще Синявське повітря та уявіть себе в маленькій українській Швейцарії! І лікування в Закарпатті та відпочинок в садибі «Лісова пісня» залишать по собі тільки приємні спогади.

#українською #лікуваннявЗакарпатті

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square