Цілюще Закарпаття: лікувальні води села Синяк

Село Синяк, що знаходиться у Мукачівському районі Закарпатської області, славиться цілющою силою лікувальних вод не лише на просторах України, а й далеко за її кордонами. Перші спомини про джерело з лікувальними властивостями на цій території датовані 18 століттям.

За розповідями місцевих жителів, вперше про силу Синявського джерела заговорили місцеві вівчарі. Вони помітили, що їхня худоба, яка тут випасалася, ніколи не хворіла і добре розвивалася. А вже зовсім скоро чутки про «божественну» воду розійшлися по обидва боки Карпатських гір, і звідусіль сюди почали сходитися люди.

Так почалася історія лікування в Закарпатті мінеральними водами з Синявського джерела. Його назва виникла від синюватого кольору джерельної води. В короткий термін тут почалося зведення купелей для лікування в Закарпатті хворих за допомогою мінеральних ван. Потім стали зводити дерев’яні будиночки для розміщення приїжджих сюди людей, а у ХХ столітті тут постав повноцінний лікувально-оздоровлювальний заклад – санаторій «Синяк». Добра слава лікування в Закарпатті безперестану ширилася Україною та Європою.

Лікувальні властивості Синявського джерела

Синявська джерельна вода за своїм складом є сірководневою. Вона допомагає пришвидшити кровообіг в глибоких тканинах тіла, зняти м’язові спазми, поліпшити функції серця та знизити артеріальний тиск. Таким чином, лікування в Закарпатті дає позитивний ефект при захворюваннях нервової, серцево-судинної та опорно-рухової систем людського організму. Також варто відзначити антиоксидантну дію цієї води, яка використовується при лікуванні уражень печінки та профілактики отруєнь важкими металами.

Лікування в Закарпатті: що лікують? • Проблеми з органами травлення (гастрит, холецистит, панкреатит, дискінезія). • Хвороби сечостатевої системи (діатез, простатит, безпліддя). • Порушення ендокринної системи (цукровий діабет). • Захворювання шкіряних покривів (дерматити, себорея, псоріаз, нейродерміт). • Проблеми кістко-м’язової системи (артрит, остеохондроз, спондильоз, хвороба Бехтерєва). • Порушення в роботі серцево-судинної системи (гіпертонія, варикоз, тромбофлебіт).

Таким чином, лікування в Закарпатті сприяє комплексному оздоровленню людини, тому рекомендовано не лише за наявності якогось із перелічених вище захворювань, а й для їх профілактики, зміцнення усіх систем організму. Проте, перш ніж збиратися на лікування в Закарпатті, варто упевнитися у відсутності наступних протипоказань: онкологічні, венеричні та інфекційні захворювання, загострення хронічних хвороб, активна форма туберкульозу.

Де зупинитися для якісного лікування в Закарпатті?

Лікування в Закарпатті – це не лише відпочинок для тіла, а й повноцінна душевна релаксація. До послуг відпочиваючих тендітна й велична краса Карпатських гір, нестримний та чаруючий око плин гірської річки, одурманююче свіже повітря у самому лоні дикої, живої природи.

Туристи, які хочуть за невеликий кошт відчути на собі справжнє карпатське життя, обирають відпочинок та лікування в Закарпатті у приватних садибах селища Синяк. Бо ж хто, як не місцеві жителі цього поселення, можуть зустріти гостей привітною посмішкою, провести прихованими від загального огляду стежками, розказати місцеві байки та легенди?

Для бажаючих поєднати лікування в Закарпатті з цікавим дозвіллям радо відчиняє свої двері приватна садиба «Лісова пісня». Тут можливий відпочинок у будь-яку пору року та на будь-який смак: катання на санчатах, сноубордах та лижах взимку; екскурсії до монастирів, замків, термальних джерел в теплу пору року. А ще – прогулянки лісом, збирання сезонних ягід та лікарських трав.

Лишень закрийте очі, вдихніть на повні груди цілюще Синявське повітря та уявіть себе в маленькій українській Швейцарії! І лікування в Закарпатті та відпочинок в садибі «Лісова пісня» залишать по собі тільки приємні спогади.

#українською #лікуваннявЗакарпатті

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square