З села Синяк до Мукачево: чим навесні місто здивує туристів?

May 13, 2017

Мукачево у 2017 році мало чим відрізняється від того, яким це місто було двісті чи навіть триста років тому. Проте Мукачево залишається одним з найбільших культурних центрів України і щораз дивує навіть вибагливих відпочиваючих. Як саме? Читайте далі.

Екскурсійні тури в Мукачево у 2017 році – відкрий для себе місто по-новому!

 

Туристичні маршрути в Мукачево у 2017 році охоплюють не лише історичні пам’ятки в межах міста, а й навколишніх населених пунктів. Так, у селищі Чинадієво знаходиться відомий безліччю потаємних ходів замок «Сент-Міклош». Насиченою враженнями є вечірня екскурсія його давніми ходами зі справжніми середньовічними факелами, що супроводжується містичними розповідями екскурсовода про історію замку.

Якщо ви плануєте відвідати Мукачево 2017 року, то неодмінно завітайте до «Білого дому» - палацу князів Шенборнів, який знаходиться в межах міста і є яскравим зразком архітектури 17-18 століття. Наразі тут розміщено Закарпатський художній інститут. Відвідати його варто, навіть якщо ви не любите художніх виставок, бо тут і досі витає старовинний дух часів династії Ракоці, яка володіла закарпатськими землями триста років тому.

 

А почати свою подорож до Мукачево 2017 радимо, звичайно ж, із відвідин мукачевського замку, оповитого незліченою кількістю історій та легенд. Лицарський дух тут зберігся і досі! Замок Паланок велично височіє над містом уже кілька століть і має насичене боями та пригодами минуле. Тому неодмінно відвідайте екскурсію замком у Мукачево у 2017 році, аби почути історії про бойові звитяги його попередніх власників і, звісно ж, їхні історії життя та кохання.

 Мукачево у 2017 році: весняні фестивалі не залишать байдужими!

 

Різноманітні фестивалі і ярмарки відбуваються у Закарпатті регулярно. За рік тут буває до 160 заходів, а це, між іншим, третя частина року! Мукачево у 2017 році порадує своїх гостей та жителів традиційним фестивалями національних театрів (22-28 травня) і ремісників (3-4 червня). Також навесні відбудеться головне гастрономічне свято року – Етно-кулінарний фест національних страв Закарпаття (17-20 травня).

 

У кінці травня тисячі гостей збираються у Мукачево 2017 на міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Протягом двох днів тут можна буде потанцювати давніх танців, поспостерігати реконструкції історичних подій та навіть стати їх учасниками, і звичайно, скуштувати традиційних для регіону страв. Тому варто вже зараз попіклуватися про бронювання номерів, бо ж ближче до заходу вільні місця знайти досить складно.

Міні-готель домашнього типу «Лісова пісня» розташований в селищі Синяк – в безпосередній близькості від  епіцентру головних подій, що відбудуться у Мукачево у 2017 році. Звідси зручно дістатися до усіх головних історичних та культурних пам’яток регіону і, разом з тим, у садибі створено комфортні умови для спокійного та затишного відпочинку. Поспішіть забронювати номер, поки це не зробив хтось інший! 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

Ми знаємо найцікавіші місця в Закарпатті

May 11, 2016

1/4
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload

Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square