З села Синяк до Мукачево: чим навесні місто здивує туристів?

Мукачево у 2017 році мало чим відрізняється від того, яким це місто було двісті чи навіть триста років тому. Проте Мукачево залишається одним з найбільших культурних центрів України і щораз дивує навіть вибагливих відпочиваючих. Як саме? Читайте далі.

Відпочинок у Карпатах 2017 - Мукачево

Екскурсійні тури в Мукачево у 2017 році – відкрий для себе місто по-новому!

Туристичні маршрути в Мукачево у 2017 році охоплюють не лише історичні пам’ятки в межах міста, а й навколишніх населених пунктів. Так, у селищі Чинадієво знаходиться відомий безліччю потаємних ходів замок «Сент-Міклош». Насиченою враженнями є вечірня екскурсія його давніми ходами зі справжніми середньовічними факелами, що супроводжується містичними розповідями екскурсовода про історію замку.

Замки Карпат - Ченадієво, Мукачево: екскурсійні тури

Якщо ви плануєте відвідати Мукачево 2017 року, то неодмінно завітайте до «Білого дому» - палацу князів Шенборнів, який знаходиться в межах міста і є яскравим зразком архітектури 17-18 століття. Наразі тут розміщено Закарпатський художній інститут. Відвідати його варто, навіть якщо ви не любите художніх виставок, бо тут і досі витає старовинний дух часів династії Ракоці, яка володіла закарпатськими землями триста років тому.

А почати свою подорож до Мукачево 2017 радимо, звичайно ж, із відвідин мукачевського замку, оповитого незліченою кількістю історій та легенд. Лицарський дух тут зберігся і досі! Замок Паланок велично височіє над містом уже кілька століть і має насичене боями та пригодами минуле. Тому неодмінно відвідайте екскурсію замком у Мукачево у 2017 році, аби почути історії про бойові звитяги його попередніх власників і, звісно ж, їхні історії життя та кохання.

Замки Карпат - Замок Паланок (Мукачево)

Мукачево у 2017 році: весняні фестивалі не залишать байдужими!

Різноманітні фестивалі і ярмарки відбуваються у Закарпатті регулярно. За рік тут буває до 160 заходів, а це, між іншим, третя частина року! Мукачево у 2017 році порадує своїх гостей та жителів традиційним фестивалями національних театрів (22-28 травня) і ремісників (3-4 червня). Також навесні відбудеться головне гастрономічне свято року – Етно-кулінарний фест національних страв Закарпаття (17-20 травня).

У кінці травня тисячі гостей збираються у Мукачево 2017 на міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Протягом двох днів тут можна буде потанцювати давніх танців, поспостерігати реконструкції історичних подій та навіть стати їх учасниками, і звичайно, скуштувати традиційних для регіону страв. Тому варто вже зараз попіклуватися про бронювання номерів, бо ж ближче до заходу вільні місця знайти досить складно.

Весняні фестивалі Закарпаття

Міні-готель домашнього типу «Лісова пісня» розташований в селищі Синяк – в безпосередній близькості від епіцентру головних подій, що відбудуться у Мукачево у 2017 році. Звідси зручно дістатися до усіх головних історичних та культурних пам’яток регіону і, разом з тим, у садибі створено комфортні умови для спокійного та затишного відпочинку. Поспішіть забронювати номер, поки це не зробив хтось інший!

#українською #відпочинокнавесні #розваги

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square