Мандрівка Закарпаттям. Дивовижні місця цього краю

Краса Закарпатського краю приваблює не лише українських відпочивальників, а й туристів з сусідніх та, навіть, віддалених країн. Незалежно від того, яку пору року ви оберете для своєї відпустки, подорожі Закарпаттям в будь-якому разі залишать по собі приємні та яскраві спогади.

З чого почати подорожі Закарпаттям?

Закарпатська область безперечно є найбільш привабливим для туристів регіоном в нашій державі. Густа сітка туристичних маршрутів охоплює практично кожен населений пункт. Проте почати подорожі Закарпаттям все ж радимо з самого його серця – м. Ужгород.

Обов’язковими пунктами на вашій маршрутній мапі мають бути Боздовський парк, міська набережна і, звісно, Ужгородський замок. А ввечері, після насичених враженнями екскурсій, на вас чекають місцеві паби, відомі власними пивоварнями та крафтовим пивом.

Це місто також славиться незвичним для української землі щорічним явищем – цвітінням сакур, що розпускають свої суцвіття на початку травня. Якщо ви заплануєте подорожі Закарпаттям на цей період, то потурбуйтеся про бронювання житла не менше, ніж за два місяці.

Мукачево – місто легенд

Одне з найстаріших міст України, Мукачево манить подорожуючих своєю давньою історією. Розташований в місті замок Паланок згадується в пам’ятках, датованих 11 століттям! З тих часів тут збереглося чимало історично значимих об’єктів і, звісно, різноманітних розповідей – вигаданих та реальних. Їх вам залюбки розкажуть екскурсоводи замку та місцеві жителі.

За своїм духом місто нагадує давні європейські столиці, тому подорожі Закарпаттям нерідко доповнюють тури до Праги чи Варшави. Європейці тут часті гості. І, звичайно, було б непробачно, будучи в цих мальовничих краях, не скуштувати місцевого вина! Проте будьте пильними, бо його легкість оманлива і захмельніти можна дуже швидко.

Продовжити подорожі Закарпаттям радимо в селищі Чинадієво, що розташовано недалеко від Мукачево. Тут знаходиться замок Сент-Міклош, який славиться безліччю таємних ходів. Його відвідини обіцяють запам’ятатися надовго!

Оздоровлення духу та тіла в Косино

Відпочинок в лікувально-оздоровчому закладі «Термальні води в Косино» можна зробити метою окремої відпустки або ж доповнити ним подорожі Закарпаттям. Який би варіант ви не обрали, справжній релакс на цьому курорті гарантовано кожному відпочивальнику! Температура води в басейнах стабільно залишається на позначці 40-45оС, бо на території поблизу знаходиться справжній гейзер! Де ще в Україні можна знайти щось подібне?

Як бачите, подорожі Закарпаттям цікаві туристам своєю культурною, пізнавальною, розважальною та оздоровчою складовими. Садиба «Лісова пісня» радо запрошує подорожуючих цими краями до себе на гостину! Зручне розташування дозволяє з мінімальним витратами часу дістатися до усіх ключових туристичних об’єктів області, а комфортні умови проживання сприяють повноцінному розслабленню та відпочинку після подорожі Закарпаттям.

Тому не гайте часу та поспішіть подзвонити господарям садиби, щоб дізнатися про постійно діючі знижки та акційні пропозиції. І нехай ваші подорожі Закарпаттям будуть вдалими!

#українською #відпочиноквлітку #розваги

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square