Що за літо без купання? Водойми Закарпаття чекають на Вас!


Водойми Закарпаття чекають на Вас!

Яка картина виникає перед Вашими очима, коли чуєте назву «Карпатські гори»? Певно, це синіючі гірські вершини десь на горизонті, відстань до яких густо вкрита правічними лісами? А як же дзвінкі струмочки, що потроху збираються в нестримні потоки? Водойми Закарпаття і Карпат є невід’ємною частиною всієї гірської системи. Тільки в Закарпатській області дослідники нарахували майже 10 тисяч великих і малих рік, струмків і потічків. Лише уявіть собі цю цифру!

Найбільші річки цього краю варто виділити окремо. Це Тиса та її притоки – Чорна та Біла Тиса, Уж, Латориця, Боржава, Ріка, Теребля і Тересава. Кожна з них бере свій початок з гірських вершин і несе свої води до самого Дунаю. Озер в регіоні на порядок менше – до двох сотень. В літню пору водойми Закарпаття нерідко пересихають, але з таненням снігів і приходом дощів русла знову наповнюються водою.

 

Чим водойми Закарпаття привабливі для відпочиваючих?

Найперше, чим водойми Закарпаття дивують своїх відвідувачів, - це велика кількість цілющих та мінеральних витоків. Більшість із них використовується в лікувальних цілях. Наприклад, в урочищі Синьому, де знаходиться насичене сірководнем озеро з аналогічною назвою – Синє та протікає річка Синявка, розміщується відомий на всю країну санаторій «Синяк». Насичені мінералами грязі та води тут використовують для лікування опорно-рухового та м’язового апаратів.

Проте, для того, щоб помилуватися видами водойм Закарпаття, скуштувати місцевої мінеральної води чи влаштувати собі грязьові ванни зовсім не обов’язково купувати путівку в санаторій. Можна поселитися в одному з місцевих міні-готелів та продумати програму відпочинку на власний смак. Чудовий варіант – садиба «Лісова пісня», що розташована зовсім поруч із санаторієм. Звідси зручно відправлятися на екскурсії місцевими замками чи оглядини перлин гірської природи власним або громадським транспортом.

Так, варто неодмінно відвідати найбільш відоме серед водойм Закарпаття та України озеро – Синевир. Воно є найбільшим за площею в регіоні і носить почесне звання «Морське око Карпат». Місцеві жителі залюбки розкажуть Вам чимало легенд про появу Синевиру та інших водойм Закарпаття. Також тут можна відвідати колоритні етнокультурні фестивалі, виставки народного декоративно-прикладного мистецтва, а ще – покататися на плотах по прозорій водній гладі, милуючись навколишніми видами недоторканої природи. Така подорож до водойм Закарпаття неодмінно залишиться в пам’яті на довгі роки!

Водойми Закарпаття чекають на Вас!
 

Літні водні забави в оточенні гір

А чи вірите ви у те, що приїхавши у відпустку в Закарпатську область, можна досхочу насолодитися усіма принадами літнього відпочинку: поніжитися на пляжі, випробувати свій дух на водяних атракціонах та просто весело й активно провести час? Водойми Закарпаття мають для цього всі можливості! Тож більше немає питання – їхати відпочивати до моря чи в гори, бо тут Ви знайдете і те, і інше.

Недалеко від селища Синяк знаходиться ще одна туристична ізюминка України – рибацьке хазяйство «Ждимир», де в 18 штучних ставках розводять різні види форелі, що характерні для водойм Закарпаття. І якщо в заповідних зонах вилов риби заборонено, то тут Ви зможете на повну насолодитися стравами з неї. То справжній оазис для поціновувачів рибних страв!

Тож, якщо Ви вже вирішили провести найближчу відпустку в Закарпатському краї, дозволимо собі дати Вам дружню пораду: обирайте для зупинки села в Синяцькому урочищі. Ця місцевість рівновіддалена від усіх основних туристичних маршрутів та водойм Закарпаття, завдяки чому відпочиваючі можуть відвідати більше визначних та цікавих місць за обмежений час.

Садиба «Лісова пісня» пропонує своїм гостям 2- та 3-містні номери підвищеного рівня комфортності, а також постійно діючі сезонні знижки. Чекаємо Вас у гості до водойм Закарпаття!

#українською #відпочиноквлітку

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square